Arstid

Dr. Veikko Keiman

Hambaravi, juureravi, kirurgia, implantoloogia

Haigekassa lepingupartner

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiukõrgkooli bioanalüütikuna ja Tartu Ülikooli stomatoloogina. Lisaks olen läbinud Goethe nimelise Frankfurdi ülikooli implantoloogia kursused. Tegelen peamiselt suukirurgia ja implantoloogiaga. Olen olnud aastaid õppejõud Tallinna Tervishoiukõrgkoolis.

Keeled: eesti, saksa, vene ja inglise

Dr. Rainer Rannula

Kirurgia, implantoloogia

Broneerimine

E 9.00-18.00 / T-N 8.30-19.00 / R 9.00-17.00
Tel: +372 6266888
Mob: +372 53066888

Lõpetasin 1993. a Puhja Keskkooli. Samal aastal asusin õppima Tartu Ülikoolis arstiteaduskonna stomatoloogia erialal, mille lõpetasin 1998. aastal. Peale internatuuri läbimist 1999. a töötasin Maxilla Hambakliinikus, hiljem NovaMed Hambakliinikus ja alates 2013. a iDent Hambakliinikus. Minu põhifookus on implantoloogia ja kirurgia, samuti proteetilised tööd. 2010. a läbisin Frankfurti Ülikooli implantoloogia-alase Curriculum programmi. Olen ennast pidevalt erialaselt täiendanud nii Eestis kui välismaal.

Keeled: eesti, vene, soome ja inglise

Dr. Emma Zalevskaja

Hambaravi, juureravi

Lõpetasin Tartu Ülikooli meditsiiniteaduskonna hambaravi eriala. Samas ülikoolis jätkasin ka õpinguid restauratiivse hambaravi endodontia erialal. Oma kliinilises töös tegelen peamiselt juureraviga.

Keeled: eesti, vene ja inglise

Dr.MSc Gaili Kauba

Hambaravi, juureravi, kirurgia, implantoloogia

Haigekassa lepingupartner

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arst-stomatoloogi erialal, lisaks õppinud ja MSc kraadi omandanud Saksamaal RWTH Aacheni Ülikooli Laserite erialal. Samuti oman EMDOLA kraadi (European Master degree in Oral Laser Applications). Töötasin ōppejōuna RWTH Aacheni Ülikoolis laserid hambaarstidele. Töökogemust on nii Eestist kui ka 8 aastat Inglismaalt, kus olin ka isikliku kliiniku omanik. Tegelen eelkõige ravi ja proteesimisega, lisaks ka kirurgia ja implantaadid. Mulle meeldib läheneda suule ja hammastele kui tervikule, et lõpptulemuseks oleks terve ja kaunis naeratus, mis kestaks aastakümneid!

Keeled: eesti, inglise, vene ja soome

Dr. Maria Stien Roomets

Hambaravi, juureravi, kirurgia, implantoloogia

Haigekassa lepingupartner

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli stomatoloogia eriala. Pean väga oluliseks, et patsiendile pakutav ravi oleks teaduspõhine ja kaasaegne, mistõttu täiendan end pidevalt nii Eestis kui ka välismaal toimuvatel koolitustel. Patsiendi rahulolu ja hea suutervise tagab usalduslik arsti-patsiendi suhe, selleks annan ma endast parima ning proovin alati hambaravi visiidi patsiendi jaoks võimalikult mugavaks muuta. Teostan protseduure hambaravist kuni esteetiliste proteetiliste taastamisteni, kasutan oma töös mikroskoopi ning digitaalseid hambaravi lahendusi. Hea koostöö kolleegidega ning patsiendiga võimaldavad tagada parima raviplaani ja rahuloleva patsiendi.

Keeled: eesti, inglise ja saksa

Dr. Juri Beljakov

Hambaravi, juureravi, kirurgia, implantoloogia

Olen lõpetanud 2008. a Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli hambatehniku, ning 2013. a Tartu Ülikooli arst-stomatoloogi erialal. Aastail 2019-2021 läbisin Saksamaal “Univercity Medical Center Hamburg-Eppendorf (UKE)” baasil regeneratiivse kirurgia Curriculumi. Pidevalt osalen erialastel koolitustel nii Eestis kui ka välismaal. Igapäevaselt tegelen hambaraviga, kuid viimastel aastatel olen järjest rohkem spetsialiseerunud kirurgilisele (implantoloogia, regeneratiivne kirurgia) ning proteetilisele valdkonnale.

Keeled: eesti, vene ja inglise

Dr. Triinu Hiielaid

Hambaravi, juureravi

Haigekassa lepingupartner

Lapsehoolduspuhkusel

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli hambaarstiteaduskonna stomatoloogia eriala. Ametikäik: 2017 – 2018 hambaarst Piiri hambaravis 2018 -… hambaarst A&K Caritases 2019 – … hambaarst iDent hambakliinikus. Tegelen peamiselt laste ja täiskasvanute esteetilise hambaraviga, juureraviga mikroskoobi abil ning kergemate kirurgiliste protseduuridega. Osalen pidevalt täiendkoolitustel, eriti pakub huvi esteetiline hambaravi ja juureravi mikroskoobi abil. Eesti Hambaarstide Liidu liige. Pädevussertifikaat.

Keeled: eesti ja inglise

Dr. Stefaniya Dobrovinskaya-Tšupõrja

Hambaravi, juureravi, proteetika

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli hambaarstina. Tegelen peamiselt ravitöödega (kaariese ravi, juureravi) ja proteetikaga. Olen läbinud täiendkursusi Eestis ja Venemaal.

Keeled: vene, eesti ja inglise

Dr. Tuuli Juurmaa

Hambaravi, juureravi

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli arst-stomatoloogi erialal 2015. aastal. Mulle pakub huvi biomimeetiline hambaravi ja proteesimine. Olen osalenud nii kodumaa kui välismaa lektorite poolt läbi viidud koolitustel. Arvan, et hambaravi eesmärk peaks olema bioloogiliste, funktsionaalsete ja esteetiliste parameetrite ühendamine ning isegi väike mälumispinna täidis ideaalselt asetatud, jäljendades loomulikku hambakuju. Just selle poole ma püüdlengi oma igapäevatöös.

Keeled: eesti, inglise ja vene

Assistendid

Assistent

Tatiana Amelchenko

Assistent

Katrin Kiviberg

Assistent

Larisa Korenblit

Assistent

Helen Laadi

Assistent

Veneta Mäesepp

Assistent

Jana Roots

Assistent

Nadežda Saffajeva

Assistent

Maarika Tõnts

Sterilisatsiooni assistent

Svetlana Karulaane

Sterilisatsiooni assistent

Nattakarn Aasa

Assistent-hügienist

Birgitta Keiman

Hambatehnikud ja büroo

Hambatehnik

Andry Tulp

Hambatehnik

Daniel Hendrikson

Abitehnik

Kadri Ann Kiviloo

Büroojuht

Kristina Ivanova

Sekretär

Veronika Ivanova

Back to top